PŘEHLED SLUŽEB A CENÍK SVATEBNÍHO FOCENÍ

DOPORUČENÍ

 • positive review  Tak tenhle pán je naprosto výbornej!! Ještě jednou moc děkujeme za supr domácí focení, který probíhalo na vlně smíchu a naprostý pohody!! ❤️ Pan Kalus přijel k nám domů a díky jeho přátelskýmu přístupu bylo dneska vytvořeno několik fotek plný radosti, legrace a lásky. Určitě doporučujeme a těšíme se na další focení!! Nutno též dodat, že pan Kalus než odešel, nám dal rovnou dvě fotky, který byly pár minut starý!! ❤️ Díky, jste boží, zdraví Adélka, Martin, Toníček & Tessinka

  Adélka Brožová Avatar Adélka Brožová
  November 15, 2019
 • positive review  Úžasná práce se světlem. Nádherné svatební fotografie. Ochotný a nápaditý fotograf. Moc doporučuji.😊

  Simona Nagyova Avatar Simona Nagyova
  May 6, 2019
 • positive review  Už na předsvatebním focení jsme se přesvědčili, že jsme si fotografa na svatbu vybrali dobře, i přesto ale práce pana Kaluse ve svatební den předčila naše očekávání. Kromě fotografa, který má za sebou výsledky a plní dohody, jsme v něm získali i organizátora a baviče, který mezi hosty působil, jako by se s nimi znal dlouhé roky a díky tomu pořídil bezprostřední a zajímavé snímky. Pan Kalus nasadil ještě před obřadem vysoké pracovní tempo a držel ho po celý den. Splnil naše přání ohledně toho, kde bychom se chtěli vyfotit, ale zároveň je obohatil svými nápady, aby z nich dostal to nejlepší. Moc děkujeme a doporučujeme.

  Radek Jozífek Avatar Radek Jozífek
  May 21, 2019
 • positive review  Výborný fotograf s empatií a citem, doporučuji!

  Kamila Recalde Avatar Kamila Recalde
  December 2, 2019
 • positive review  Dělala jsem 6let modeling, a jediné co mužů říct je vřele doporučuji fotograf se muže srovnávat s profesionály světové třídy. Děkuji za neuvěřitelnou spolupráci.

  Nikol Kozderkova Avatar Nikol Kozderkova
  November 13, 2019
 • positive review  Je to nejlepší fotograf celém okolí kterého znám 🙂👍

  František JosefMartin Patočka Avatar František JosefMartin Patočka
  July 15, 2019
 • positive review  Výborný Pan fotograf. Umí navodit veselou náladu při focení a fotografie jsou na opravdu vysoké úrovni. Ještě jednou moc děkujeme 🤩 Vřele doporučuji.

  Kamča Křížová Avatar Kamča Křížová
  January 12, 2020
 • positive review  Honza je fotograf na svém místě. Dostali jsme na něho doporučení. Pan fotograf přesně věděl co a jak..Na vše se nás vyptal..nabídl nám co jsme mohli získat od něho.. Přesně věděl co se nám bude líbit a co fotit..vše dokázal zorganizovat,všechny nás pobavit..takže nálada při focení byla naprosto skvělá. v den D byl s námi už od rána a dělal vše naplno celý den až do večera..kdy se nám s ním loučit nechtělo.. vůbec jsme nemuseli řešit zda vyfotil to a to...ví co se od něho čeká a které okamžiky jsou důležité..tím jsme si my mohli užívat vše naplno. Udělal nám krásné vzpomínky na náš nejkrásnější den.. Takže kdo hledá svého svatebního fotografa tak berte určitě Honzu.. jsme si jistí že litovat nebudete,stejně jako my. Splnil naše očekávání nad míru..

  Jana Nesvadbová Avatar Jana Nesvadbová
  January 15, 2019
 • positive review  ❤️Díky Honzovi a Matyášovi mají naše svatební fotky duši. Z každé jedné fotky jsou cítit emoce, které díky tomu nikdy nezapomeneme. Úžasný přátelský přístup a neustálý úsměv na tvářích kluků nám i celé přípravy velice usnadnil. Patří jim naše nesmírně veliké ,,děkuji” a hlavně- hlavně budeme všude a za každých okolností jen a pouze doporučovat ❤️ Děkujeme

  Simona Jírová Avatar Simona Jírová
  September 28, 2019
 • positive review  Je ten nejlepší fotograf a skvělý človíček, zpříjemnil nám celý svatební den, byl semnou od samého začátku uvolnil atmosféru a nervozitu nás všech a hlavně mně. Luxusní komunikace, organizace a nápaditost. První fotecky mi poslal už na přípravě a jsou opravdu úžasné, co fotka to skvost hned jsem je vystavila na fb. Celý průběh svatby měl úsměv na tváři a vždy byl krok před námi aby zachytil opravdu každý moment. Už se nemůžu dočkat další spolupráce. Takže ještě jednou moc děkuji, jsme rádi že jsme tě poznaly a že jsi náš velký den udělal ještě větší, 💕💕💕💕 samozřejmě doporučujeme všem kteří chtějí mít příjemný zážitek a nádherné fotečky,

  Helča Bučková Kopalová Avatar Helča Bučková Kopalová
  March 2, 2019
OBLÍBENÉ

CELODENNÍ SVATEBNÍ FOCENÍ

14.900,- Kč

Last minute balíček zahrnuje :

 • Osobní schůzka nebo telefonická konzultace případně videohovor.
 • Spolupráce na tvorbě itineráře a časové osy průběhu svatebního dne.
 • Doprava do 100 km od Turnova v ceně.
 • Jeden den, nejméně 8 hod. focení včetně příprav nevěsty a ženicha (dle dohody).
 • Nejméně 350 upravených barevných fotografií.
 • Falsh disc s fotografiemi pro tisk a verze pro sociální média + on-line zaslání.
 • Zpracování fotografií do 3 týdnů od svatby. (V případě objednání fotoknihy se může doba dodání prodloužit)
 • Archivace fotografií po dobu  24 měsíců v ceně. (po dohodě lze prodloužit)

SVATEBNÍ FOTOKNIHY

Ribbon

SVATEBNÍ FOTOKNIHY

OD 1.490,- Kč/ks

Zhotovení svatební fotoknihy dle vlastního výběru:

 • Zhotovení návrhu fotoknihy ve vysoké kvalitě.
 • Výběr materiálu, provedení a rozměrů.
 • Dodání na adresu novomanželů.

 

Základní provedení, včetně návrhu a zpracování fotoknihy od 1.490,- Kč, 26 stránek, cca 52 fotografií v lesklém provedení, formát 28×19 cm.

K dispozici jsou desítky kombinací rozměrů, materiálů obalu, dárkových balení a provedení. (Každou fotoknihu řeším indoviduálně, dle požadavků novomanželů).

Rozsah poskytnutých služeb se může lišit v závislosti na vašich přáních a náročnosti. Nejvíce vždy napoví osobní schůzka, kde po sdělení všech vašich představ dohodneme konečnou podobu služeb a pevnou cenu.

RYCHLÁ REZERVACE